Якщо вірити Гройсману, то втрати від блокади – колосальні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Якщо вірити Гройсману, то втрати від блокади – колосальні

Через енергетичну блокаду Донбасу Україна не дораховується до 4 мільярдів гривень на місяць

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомили у прес-службі Кабміну. «Сьогодні 2-4 млрд грн щомісяця ми втрачаємо. Це сьогодні й ціна втрат від енергетичної блокади», - наголосив він.Якщо Гройсман порахував правильно, то втрати від блокади у річному вимірі становлять від 24 до 48 мільярдів гривен. Нагадаємо, що на армію у 2017 році Україна запланувала витратити близько 64 мільярдів. 


За словами Гройсмана, кожен українець заплатить за втрати від блокади своїми засобами: «Блокада відбувається виключно, на мій погляд, в інтересах Російської Федерації. Те, що ми забирали своє українське вугілля і використовували його для металургії та енергетики, було в інтересах України. Ми з цього отримували податки в український бюджет, з цього фінансували всі потреби, які були необхідні. Очевидно, що за блокаду заплатить кожен українець своїми втратами», - наголосив прем'єр-міністр.


Якщо Гройсман порахував правильно, то втрати від блокади у річному вимірі становлять від 24 до 48 мільярдів гривен. Нагадаємо, що на армію у 2017 році Україна запланувала витратити близько 64 мільярдів.