Трьох переселенців судитимуть за махінації з держдопомогою - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Трьох переселенців судитимуть за махінації з держдопомогою

У Дніпрі судитимуть ще трьох переселенців, які шляхом обману отримували від держави грошову допомогу

Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.Вказані особи, ввівши в оману працівників праці та соціального захисту населення у м. Дніпро, не повідомили про наявність нерухомості у Дніпропетровській області.Дніпропетровською прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальні акти відносно трьох переселенців з окупованих територій України за підроблення та використання завідомо підробленого документа і заволодіння чужим майном шляхом обману.


Встановлено, що вказані особи, ввівши в оману працівників праці та соціального захисту населення у м. Дніпро, не повідомили про наявність нерухомості у Дніпропетровській області, внесли недостовірні відомості про відсутність житла до офіційних документів та незаконно отримували щомісячну адресну допомогу внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання та оплату житлово-комунальних послуг.


Таким чином зловмисники отримали від держави грошову допомогу на загальну суму понад 48 тис грн. Судовий розгляд кримінального провадження триває.


Як повідомляв УНН, СБУ затримала в Маріуполі бойовика терористичного угруповання "Оплот".