У Луцьку молилися за упокій Тараса (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У Луцьку молилися за упокій Тараса (ФОТО)

Волинь-нова

У Луцьку молилися за упокій Тараса (ФОТО)

Громадськість міста вшанувала пам'ять Великого Кобзаря

Сьогодні, 10 березня, минає 156 років від дня смерті видатного українського поета, художника, філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно, у цей день в Україні віддають данину пам'яті Великому Кобзарю, йдеться на сайті Луцької міської ради.
Священнослужителі Свято-Троїцького кафедрального собору на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом відправили панахиду.До пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Волі у Луцьку, сьогодні прийшли заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, секретар міської ради Юлія Вусенко, заступник міського голови Андрій Киця, представники творчої інтелігенції, учнівської та студентської молоді, громадсько-політичних організацій, лучани.


Священнослужителі Свято-Троїцького кафедрального собору на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом відправили панахиду з нагоди 156-ї річниці від дня смерті видатного поета.


Владика Михаїл, звертаючись до громади, звернув увагу на творчість Тараса Шевченка, яка залишилася для українського народу як неоціненний спадок. Він закликав усіх замислитися над пророчими словами великого Кобзаря, адже сьогодні Україна переживає дуже непрості часи.Учасники зібрання поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю та спільно виконали Державний гімн України.Фото із сайту Луцької міськради.