У Рівному патрульні водили дітей через пішохідний перехід (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Рівному патрульні водили дітей через пішохідний перехід (фото)

Волинь-нова

У Рівному патрульні водили дітей через пішохідний перехід (фото)

Також подарували школярам корисну літературу

Патрульні регулярно проводять профілактичні бесіди з водіями та пішоходами з метою недопущення дитячого травматизму, притягують порушників до відповідальності. Однак, важлива частка роботи у цьому напрямку – безпосередні зустрічі з дітьми, де інспектори розповідають дітям про те як слід поводитися на дорозі, повідомляє Патрульна поліція Рівного:Після цього полісмени разом з дітьми направилися до пішохідного переходу, яким користуються усі школярі кілька разів на день.«Вчора відбулася одна із таких зустрічей зі школярами Бронницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Охоронці порядку спілкувалися з учнями у невимушеній атмосфері, спонукали дітей подумати про те, чому трапляються ДТП, що важливо знати і розуміти усім учасникам дорожнього руху, щоб не допустити таких ситуації на дорозі. Діти активно брали участь у обговоренні, задавали багато запитань, цікавилися роботою патрульних.


На завершення бесіди у класі учні отримали спеціальну пізнавальну літературу від патрульних та корисні канцелярські знаряддя і значки зі світлоповертальними елементами від депутатів районної ради Щербяк Юлії та Вітковець Людмили. Після цього полісмени разом з дітьми направилися до пішохідного переходу, яким користуються усі школярі кілька разів на день.


Важливо зауважити, що цей перехід знаходиться на трасі міжнародного значення Рівне–Устилуг, де доволі насичений транспортний потік. Патрульні, супроводжуючи дітей, прослідкували за тим як вони переходять дорогу. Після чого проаналізували типові помилки школярів та визначили, що уважність усіх учасників дорожнього руху – основне правило безпечної поведінки на дорозі».