На Львівщині намагаються врятувати пса, який «навчив» дівчинку говорити - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

На Львівщині намагаються врятувати пса, який «навчив» дівчинку говорити

Собака завжди друг, але для сім’ї Бурлових із Кам’янки-Бузької – член сім’ї

А все через те, що 3-річний Томас вже двічі довів, що здатен захищати кожного члена сім’ї, ризикуючи власним життям. Він трішки такса, а трішки мопс, без родоводу. Його купили за сто гривень на львівському ринку. Не дуже ефектний, зате з велетенським добрим серцем, повідомляє газета «Високий замок» із посиланням на Захід.нет.Коли жінка розлучалася з першим чоловіком, дівчинка пережила страшний стрес. Вона щодня чекала тата вдома. Він не приходив, а вона просто перестала говорити. І заговорила лише, коли в хаті з’явився Томас.«Говорять, що пси захищають нас… Чоловік гуляв із візочком з дитиною і на шаленій швидкості їхав джип. Були очевидці, які подумали, що він зачепив візок з дитиною, а попав Томас під колеса», – розповідає власниця собаки пані Марія Бурлова.


Собака попередив чоловіка про загрозу ціною власного здоров’я. Він вже переніс операцію на хребті, але це не дало результату. Томас самостійно не ходить в туалет і тягне за собою задні лапки. Тож прогулянки на вулиці тепер для хвостатого розкіш.


«Я його підв’язую спеціальним шнурком і майже волочу за собою. Мушу так робити, бо він вже стер собі до крові всі лапки і животик», – зазначає пані Марія.


Аби врятувати Томаса, жінка взяла гроші в борг. Та потрібна ще одна операція. Відпустити собачку жінка не може, адже купили його для старшої доньки Віталії. Коли жінка розлучалася з першим чоловіком, дівчинка пережила страшний стрес. Вона щодня чекала тата вдома. Він не приходив, а вона просто перестала говорити. І заговорила лише, коли в хаті з’явився Томас.


«Вона через два роки сказала перше слово і почала розмовляти на перші склади. І пес – то є та ниточка, яка її заспокоює. Вона його гладить, вона йому жаліється, коли я її насварю, то вона йде в куток, сідає біля песика і каже мій-мій Тото», – розповідає Марія Бурлова.


Жінка переживає, якщо собачка загине, її донечка знову закриється. Жінка і досі не знає, що з донькою. Лікарі вже кілька років не можуть встановити остаточного діагнозу. Дівчинка росте, а мовлення не повертається. Аби врятувати найкращого друга дівчинки, потрібна ще одна операція. А це 6 тисяч гривень, а ще реабілітація та спеціальний візочок.


Таких коштів у пані Марії немає, адже всі гроші витрачає на лікування доньки. Для всіх небайдужих – картка ПриватБанку Марії Бурлової 5168742602210464.