15-річна лучанка вже вирізала на руці «синього кита»… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
15-річна лучанка вже вирізала на руці «синього кита»…

Волинь-нова

15-річна лучанка вже вирізала на руці «синього кита»…

Жахлива гра, яка не лише руйнує свідомість наших дітей, а й своїми звірячими правилами спонукає їх до самогубства, «припливла» по соціальних мережах і на Горохівщину

Леся ВЛАШИНЕЦЬ


Цими днями жертвою «Синього кита» могла стати першокурсниця Берестечківського ПТУ-27. За попередніми даними, 15-річна лучанка дійшла до 38 рівня, отже, від самогубства її віддаляли лише 12 кроків, тобто – 12 днів.За попередніми даними, 15-річна лучанка дійшла до 38 рівня, отже, від самогубства її віддаляли лише 12 кроків, тобто – 12 днів.На щастя, Ніну (ім’я змінено з етичних міркувань) вдалося врятувати завдяки уважності вчительки-куратора групи, яка своєю підозрою поділилася з батьками учениці. Щоб з’ясувати мотиви вступу у смертельну гру і попередити біду, дівчину негайно запросила до відвертого діалогу старший інспектор ювенальної превенції Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області лейтенант поліції Сніжана Лапків. Щоправда,  Ніна віднікувалася від намірів покінчити з життям, але не заперечувала, що була у грі. Казала, що вийшла з неї приблизно на 20 рівні, а при поверхневому огляді на зап’ясті лівої руки дорослі виявили порізи у вигляді кита. Вирізати його на тілі – обов’язкове задання координаторів групи «Синій кит».


Ще один тривожний сигнал про подібну небезпеку до горохівських правоохоронців надійшов від учня з однієї шкіл району. 15-річний хлопець-молодець застерігав, що зі «Синім китом» на початковому рівні «грається» 11-річна школярка. Під час спілкування зі Сніжаною Лапків дівча заперечило цю інформацію, але диму без вогню не буває.


Працівники Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області наперед вдячні уважним освітянам, їх вихованцям  за інформацію, що стосується участі дітей у вбивчих іграх і просять батьків щоденно цікавитися з ким спілкуються, знайомляться, дружать у соціальних мережах  їх найдорожчі. Будьте особливо уважні, щоб не допустити біду у свій дім.