Рівненський «Верес» перемагає «Нафтовик-Укрнафту» з рахунком 2:0 (Відео)

Рівняни зміцнюють свою другу позицію в турнірній таблиці й наближаються до першої...

«Верес» (Рівне) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – 2:0 (1:0 – Руслан Степанюк, 15 хв. (з пенальті); 2:0 – Сергій Герасимець, 76 хв.)

Футбол. Перша ліга. 15-ий тур (відкладений матч). 12 березня. Вараш (Рівненська область). Стадіон «Ізотоп». 2850 глядачів.

Таким чином після 20 турів рівненський «Верес» набирає 46 очок і впевнено посідає другу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги.

«Верес» впевнено провів перший офіційний весняний матч. Забивши «Нафтовику-Укрнафті» по голу в кожному з таймів, рівняни могли забити й більше. До речі, закінчували команди вдесятьох - заробивши по вилученню в другому таймі.

Таким чином після 20 турів рівненський «Верес» набирає 46 очок і впевнено посідає другу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги. У маріупольського «Іллічівця» – який на першій позиції – лише на два пункти більше. Натомість чернігівська «Десна» (яка зараз третя) тепер відстає від «Вереса» на шість очок.