Курси НБУ $ 39.59 € 42.26

«Зірка» з Кропивницького б’є київське «Динамо»! (Відео)

«Зірка» (Кропивницький) – «Динамо» (Київ) – 2:0 (1:0 – Андрій Бацула, 34 хв.; 2:0 – Павло Полегенько, 71 хв.)

Українська Прем’єр-ліга. 21-ий тур. 12 березня. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Головний суддя Ярослав Козик (Мукачеве).

У киян лишається 43 очки, вони продовжують посідати другу сходинку в турнірній таблиці.

Доволі скромна «Зірка» з Кропивницького сенсаційно завдала четвертої поразки у сезоні діючому чемпіону України, столичному «Динамо».

Команда з нещодавно перейменованого міста «відвантажила» зірковим гостям по голу в кожному з таймів.

У киян лишається 43 очки, вони продовжують посідати другу сходинку в турнірній таблиці. У «Шахтаря» – 56 очок. Сьогодні увечері «гірники» грають з луганською «Зорею» (37 очок і третя сходинка). Тож: або «Шахтар» піде у ще більший відрив – або «Зоря» трохи надолужить відставання від киян. Або й перше та друге одночасно (у випадку нічиєї).