На автобазі Верховної Ради проводили аудит - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28

На автобазі Верховної Ради проводили аудит

Коли Ірина Геращенко стала підписувати маршрутні листи, то кілометраж зменшився у 5 разів


Я не стала працювати чи їздити менше, але з грудня, коли почала щодня продивлятися маршрутні листи, ми наїжджаємо 1000-1200 км, а не 5 000, як це писали в попередні місяці.Про це повідомила перший заступник голови ВР Ірина Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук.


«З нетерпінням чекаю результатів аудиту, що його проводила спеціально створена комісія, яка вивчала роботу автобази. Після того як я, наприклад, дізналася про рівень зловживань лише на своїй службовій машині і почала щодня підписувати маршрутний лист, кілометраж, що наїжджає машина, чарівним способом зменшився аж в 5 разів! Звичайно, я не стала працювати чи їздити менше, але з грудня, коли почала щодня продивлятися маршрутні листи, ми наїжджаємо 1000-1200 км, а не 5 000, як це писали в попередні місяці.


Поки що замінили водіїв, але ж питання не лише до водіїв були. І автобаза — лише один з прикладів. Тому дуже важливо навести лад в організації роботи ВР, публічно затвердити кошторис ВР, щоб і депутати, і виборці розуміли, куди йдуть гроші», - написала Геращенко.