Причини отруєння дітей у школі на Волині досі не відомі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

Причини отруєння дітей у школі на Волині досі не відомі

З понеділка відновився навчальний процес у Лудинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Володимир-Волинського району

Алла ЛІСОВА


Як відомо, 3 березня понад двадцять школярів цього закладу було госпіталізовано у Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання через симптоми, викликані отруєнням невідомою речовиною.Досі нема результатів аналізів, на основі яких можна було б визначити, яку речовину хтось заніс у школу.У зв’язку з цим був зміщений графік занять, діти пішли на канікули. У приміщенні проводилися необхідні заходи: вологе прибирання та провітрювання навчальних класів, коридору, у підсобці кабінету інформатики (в місці розливу хімікату) було зірвано й замінено підлогу. Взято верхній шар грунту для проведення додаткових експертиз.


Однак, за словами голови Володимир-Волинської районної ради Романа Гука, досі нема результатів аналізів, на основі яких можна було б визначити, яку речовину хтось заніс у школу.


Начальник Володимир-Волинського відділення управління Національної поліції у Волинській області підполковник Михайло Бобик уточнив, що відбір зразків невідомої речовини для її ідентифікації направлено в Київ, а тому залишається чекати на офіційний висновок компетентних служб. Він також повідомив про те, що триває досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 137 КК України.