Луцька міська рада розпочала 19 позачергову сесію (оновлюється) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48

Луцька міська рада розпочала 19 позачергову сесію (оновлюється)

У залі зареєструвалося 36 депутатів

Степан БАНДУРАЛуцька міська рада розпочала 19 позачергову сесію. У залі зареєструвалися 36 депутатів.Луцька міська рада розпочала 19 позачергову сесію. У залі зареєструвалися 36 депутатів.


Коли секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко поставила на голосування питання про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови Миколи Романюка, у залі почався шум. Депутати запитали щодо питання про блокади Донбасу.


Вусенко заперечила, що питання локади розглядатимуть на наступній позачерговій сесії, яка відбудеться о 14.00.


 Оновлено о 10.45. У залі тривають дискусії щодо порядку денного сесії. Від імені штабу блоккади виступив депутат Микола Собуцький. Він зазначив, що блокадникам немає різниці, на якій сесії розглянуть питання про блокаду. головне, аби воно було викладене у тій редакції, яку пропонували блокадники, але яку змінили вчора у Волинській обласній раді.


Оновлено о 11.31. Після тривалих, але неплідних дискусій депутати попросили перерву на 20 хв. Перед самою перервою депутат Олександр Козлюк оголосив, що виходить із фракції "Солідарність". Вийшлов із цієї ж фракції і зняв з себе повноваження голови фракції Євген Ткачук.