З мандрівного цирку на Чернігівщині втекла левиця - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

З мандрівного цирку на Чернігівщині втекла левиця

Звіра таки вистежили і застрелили…

Сьогодні вночі до Прилуцького відділу поліції на Чернігівщині звернувся адміністратор цирку, що перебуває на гастролях у м. Прилуки, та повідомив про втечу левиці, повідомляє УНІАН.Через недогляд персоналу клітка з дворічним хижаком вагою понад 100 кілограмів виявилася незамкненою.З його слів, через недогляд персоналу клітка з дворічним хижаком вагою понад 100 кілограмів виявилася незамкненою. Коли робітники намагалися загнати звіра назад, левиця кинулася на одного з них і вкусила за гомілку, пошкодивши великі судини. Після цього звір перестрибнув через паркан і втік.


Для захисту життя і здоров’я жителів Прилук керівництво Прилуцького відділу поліції залучило найбільш досвідченого місцевого мисливця, щоб знешкодити небезпечну тварину. У приватному господарстві по вулиці Пушкіна правоохоронці виявили левицю, яка напала на собаку і створювала реальну загрозу життю і здоров’ю людей.


Поліція оточила господарство, куди заскочила левиця, і обмежили рух транспорту прилеглими вулицями. З дозволу власника садиби та власника левиці мисливець застрелив тварину з мисливської зброї.