На Волині виявлено понад мільйон підроблених марок акцизного податку на тютюнові вироби (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Волині виявлено понад мільйон підроблених марок акцизного податку на тютюнові вироби (Фото)

Волинь-нова

На Волині виявлено понад мільйон підроблених марок акцизного податку на тютюнові вироби (Фото)

Зберігались вони у вантажі на складі поштового перевізника

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


У ході досудового розслідування кримінального провадження про незаконне виготовлення й пересилання підроблених марок акцизного податку та незаконне виготовлення, зберігання і збут підакцизних товарів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 199 та ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України), процесуальне керівництво яким здійснює Ковельська місцева прокуратура, за участі Ковельського МРВ УСБУ у Волинській області проведено санкціонований огляд вантажу масою 204 кг на складі одного з операторів доставки у Луцьку.
У ході огляду посилки виявлено близько 1 млн. 35 тис. марок акцизного податку на тютюнові вироби.У ході огляду посилки виявлено близько 1 млн. 35 тис. марок акцизного податку на тютюнові вироби, а також комплектуючі засоби, за допомогою яких здійснюється їх незаконне виготовлення – пакувальну плівку для цигарок, типографічний матеріал для маркування тютюнових виробів торгівельної марки «LM RED LABEL» та ін.


Все вказане майно вилучене працівниками органів прокуратури та СБУ.


Триває досудове розслідування.