СБУ не має доказів інших громадянств Насірова - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

СБУ не має доказів інших громадянств Насірова

Служба безпеки України заявляє, що на даний момент не має в своєму розпорядженні дані про наявність у відстороненого голови ДФС Романа Насірова громадянств інших держав

Про це СБУ розповіла у відповіді на запит "Українських новин", повідомляє Українська правда.Народний депутат Мустафа Найєм опублікував довідку, яка свідчить про те, що у Насірова є громадянство Великобританії."Станом на 11.03.2017 документальні матеріали, які підтверджують наявність у Насірова Р. М. громадянства (підданства) іноземних держав, відсутні. У разі їх надходження будуть вживатися відповідні заходи реагування згідно з вимогами чинного законодавства", - сказано в ньому.


СБУ заявляє, що провела перевірку Насірова в серпні 2015 року у зв'язку з наданням йому доступу до державної таємниці. В ході перевірки голова фіскальної служби не повідомляв про наявність у нього громадянства інших країн.


СБУ підкреслює, що наявність громадянства інших держав, згідно з чинним законодавством, не є підставою для відмови громадянину в доступі до державної таємниці або скасування такого доступу.


Як повідомлялося, народний депутат Мустафа Найєм опублікував довідку, яка свідчить про те, що у Насірова є громадянство Великобританії.


У той же час Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявила, що Насіров нібито також має угорське громадянство.