Кабмін установив квоту імміграції в Україну на 2017 рік - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

Кабмін установив квоту імміграції в Україну на 2017 рік

Цьогоріч квота становить майже 4 тисячі осіб

Кабінет міністрів України встановив квоту імміграції для іноземців та осіб без громадянства в Україну в 3 963 особи на 2017 рік, пише Тиждень.Для діячів науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України і осіб, що здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше $100 тис., імміграція встановлена без обмежень.Згідно з розпорядженням, №160 від 1 березня, для родичів громадян України (повнорідні брати і сестри, дідусі та бабусі, онуки або онучки) - 1 187 осіб; для осіб, які раніше були в громадянстві країни - 558 осіб; для батьків, подружжя та неповнолітніх дітей іммігрантів - 2 223 людини.


Для діячів науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України і осіб, що здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше $100 тис., імміграція встановлена без обмежень.


Квота не встановлена на імміграцію висококваліфікованих фахівців і працівників, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України і для осіб, які безперервно прожили на території країни 3 роки з дня встановлення їм статусу постраждалих від торгівлі людьми.


Розпорядження уряду направлене на виконання вимог закону "Про імміграцію". У додатку до розпорядження вказана квота за категоріями іммігрантів у розрізі регіонів.


У 2016 році сумарна квота становила 4 586 осіб.