Садовий заявив, що Львову більше нікуди вивозити сміття - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81

Садовий заявив, що Львову більше нікуди вивозити сміття

Франція виділяє кошти для будівництва сміттєпереробного заводу.

Міська влада Львова і французька компанія "Ежіс" (Egis) найближчим часом підпишуть договір про будівництво сучасного сміттєпереробного комплексу. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий у Фейсбуці, пише LB.ua.Садовий також зазначив, що місту більше нікуди вивозити сміття, оскільки закрито останній полігон."Дві символічні новини сьогоднішнього дня: через годину підписуємо з французькою компанією Egis угоду за проектом сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого звалища. Угоду підписуємо в присутності посла Франції - кошти виділяє французька держава", - написав він.


Садовий також зазначив, що місту більше нікуди вивозити сміття, оскільки закрито останній полігон.


"Останній полігон, з яким було підписано угоду - приватний у Покровську Донецької області - сьогодні вранці подзвонив власник і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур", - заявив мер Львова.


Нагадаємо, наприкінці січня, за розпорядженням уряду, Львову передали ділянку в Яворівському районі для будівництва нового полігону і комплексу з переробки відходів, але Львів відмовився від ділянки після того, як робоча група прийшла до висновку, що вказана ділянка не придатна для будівництва полігону та комплексу з переробки ТПВ.


У березні уряд Франції вирішив виділити Львову грант на 650 тисяч євро для проектної документації на закриття і рекультивацію Грибовицького звалища.