У Лищі поставили казку «Дюймовочка» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У Лищі поставили казку «Дюймовочка»

Волинь-нова

У Лищі поставили казку «Дюймовочка»

У Лищенському будинку культури відбувся заключний концерт огляду художньої самодіяльності учнів шкіл та позашкільних закладів Луцького району

Світлана ЗОЗУЛЯУчасть у концертній програмі взяли художні колективи й окремі виконавці із дванадцяти населених пунктів району.Його організатори – відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації, районний методичний кабінет – цьогоріч обрали для заходу досить символічну назву – «Дитинства веселковий світ». Її підтвердженням стала не тільки різнопланова концертна програма, а й виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва учнів та вчителів, без якої важко уявити це дійство.


Не оминули його своєю увагою і владці – голови Луцьких райдержадміністрації та райради Ігор Ярмольський та Валентин Приходько. Другий, зокрема, зізнався, що гордий бути вихідцем із села Лище, в якому вже не вперше збираються талановиті мешканці «столичного» району.


«Ікринкою» цьогорічного звіту стала своєрідна постановка казки «Дюймовочка», окремі епізоди якої юні актори розігрували у перервах між основними номерами. Загалом, участь у концертній програмі взяли художні колективи й окремі виконавці із дванадцяти населених пунктів району. Зокрема й господарі – лищани, чия школа здобула гран-прі районного огляду художньої самодіяльності.

Фото Світлани ЗОЗУЛІ.