Російські олені злітаються літаками до Якутії – на з’їзд оленярів (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Російські олені злітаються літаками до Якутії – на з’їзд оленярів (фото)

Волинь-нова

Російські олені злітаються літаками до Якутії – на з’їзд оленярів (фото)

Завтра відбудеться парад делегацій на оленячих упряжках

50 оленів транспортували пасажирськими літаками до російського Якутська. Їх звезли з північних районів на IV з'їзд оленярів Росії, що відкрився у столиці Якутії, повідомляє Gazeta.ua.Місце того чи іншого оленя в літаку залежить від величини його рогів. Тих, у кого вони найбільші, розміщують у центрі.Оленів транспортувала компанія «Полярные авиалинии». Загалом виконала 5 таких рейсів. Для цього у вантажному відсіку літака встановили спеціальні загони. Дорогою тварин підгодовували.


«У нас значний досвід з перевезення великих тварин. Олені спокійно перенесли політ. Місце того чи іншого оленя в літаку залежить від величини його рогів. Тих, у кого вони найбільші, розміщують у центрі. Іноді власники самі зрізають роги, аби тварин легше було перевозити», – розповів член екіпажу Олександр Зімін.


Парнокопитних пасажирів в аеропорту зустріли співробітники Россільгоспнагляду. За їхніми словами, тварини почуваються нормально.


18 березня в рамках з'їзду відбудеться парад делегацій на оленячих упряжках.