Сепаратиста засудили до двох років тюрми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

Сепаратиста засудили до двох років тюрми

У Луганській області до двох років та двох місяців позбавлення волі засуджено представника «владних структур» «ЛНР» – «першого заступника глави адміністрації» Перевальського району

Функціонера псевдодержавного утворення затримали прикордонники на пункті пропуску «Гоптівка» Харківської області при спробі виїхати до РФ. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.Служіння «ЛНР» не завадило бойовику на підставі сфальсифікованих документів переселенця отримувати українську пенсію.Активний прихильник «руського міра» у 2015 році обійняв керівну посаду в «районній адміністрації», уклавши угоду з ватажками проросійських терористів, і підпорядковувався спочатку «козацькому» отаману Козіцину, потім – «главі» луганських терористів Плотницькому.


Згідно з даними правоохоронців, служіння «ЛНР» не завадило бойовику на підставі сфальсифікованих документів переселенця отримувати українську пенсію.


Лисичанський міський суд визнав «чиновника» винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Вирок суду набув чинності.