Шок: завуч обрізала волосся дівчинці-сироті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70

Шок: завуч обрізала волосся дівчинці-сироті

Дівчинка зростає без батьків, її вихованням займається бабуся

У Конотопі Сумської області завуч середньої школи Ірина Танасієнко обрізала ножицями волосся учениці 9-го класу на очах в однокласників. Про це повідомляє "Голос Конотопа".Танасієнко перед школяркою вибачилася. Діана каже, що вибачила, проте заспокоїтися не може й досі.Учениці школи №3 Діані Московських обрізали волосся за те, що воно було "неохайно" укладеним. Дівчинка перебуває в шоці від такого вчинку педагога. За даними видання, Діана зростає без батьків, її вихованням займається бабуся. Літня жінка вчинком педагога обурена і планує домагатися покарання винної в правоохоронних органах.


"Хіба можна так вчиняти з дітьми? Може вона вирішила познущатися над Діаною тільки тому, що вона сирота і її ніхто не захистить? Це якийсь жах!", – обурюється бабуся школярки.


Директор школи Ірина Карпенко теж засуджує вчинок свої підлеглої. За її словами, за роки роботи в школі жодного подібного випадку не було. Що стало ж приводом для такої поведінки завуча, директор школи пояснити не може, тому що сама цього не розуміє.


Карпенко додала, що зауваження щодо неохайності в зачісці та одязі Діані робили в школі неодноразово. І це не дрес-код, пояснює директор, а нормальні вимоги до учнів виглядати доглянуто і охайно. Танасієнко перед школяркою вибачилася. Діана каже, що вибачила, проте заспокоїтися не може й досі.


Зараз Танасієнко винесено догану. Вона також звільнена з посади заступника директора з виховної роботи. Директор школи додала, що за цим фактом створена і працює спеціальна комісія.