Визначили кращих плавців-юніорів у Луцьку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Визначили кращих плавців-юніорів у Луцьку

Волинь-нова

Визначили кращих плавців-юніорів у Луцьку

16-17 березня на базі КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради” відбувся чемпіонат Волинської області з плавання серед юніорів. Змагання були відбірковими до чемпіонату України з плавання серед юніорів, що відбудеться в місті Бровари 26-28 березня

Участь у змаганнях брали вихованці КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, КЗ “КДЮСШ №1 Луцької міської ради”, Луцького НВК №26 та Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, а саме: дівчата 2002 року народження і молодші, та хлопці 2001року народження і молодші, йдеться на сайті міськради.



У командній першості перемогу святкували спортсмени КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, на другій сходинці плавці НВК № 26, а треті - вихованці КДЮСШ № 1 Луцької міської ради.



    Переможцями у видах змагань стали:


      - 50 м вільний стиль:Князєва Віолетта та Карасійчук Антон (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 50 м на спині: Дмитрієва Анастасія та Мацюк Станіслав (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 100 м батерфляй: Ахмедова Дана та Пивовар Денис (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 100 м брас: Алєніна Анна та Карасійчук Антон (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 200 м вільний стиль: Тироб’юк Аліна та Костюк Анатолій (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 200 м на спині: Снитюк Богдана (НВК №26) та Мацюк Станіслав (СДЮСШОР м. Луцьк);


      - 200 м комплексне плавання: Алєніна Анна та Пивовар Денис (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 400 м вільний стиль: Тригоб’юк Аліна та Карасійчук Антон – (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 50 м батерфляй: Ахмедова Дана та Пивовар Денис (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 50 м брас: Пацик Олександра та Левчук Владислав (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 100 м вільний стиль: Князєва Віолетта та Костюк Анатолій – (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 100 м на спині: Дмитрієва Анастасія та Мацюк Станіслав (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 200 м батерфляй: Ахмедова Дана та Пасічник Богдан (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 200 м брас: Тригоб’юк Аліна та Терлецький Олександр (СДЮСШОР м. Луцьк);


       - 400 м комплексне плавання: Бейда Владислав (СДЮСШОР м. Луцьк).



       У командній першості перемогу святкували спортсмени КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, на другій сходинці плавці НВК № 26, а треті - вихованці КДЮСШ № 1 Луцької міської ради.