Стрілянина на Черкащині: бандит відкрив вогонь у КОРДівців, що сиділи у засідці - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Стрілянина на Черкащині: бандит відкрив вогонь у КОРДівців, що сиділи у засідці

Правоохоронці вогнем у відповідь вбили зловмисника

У Черкасах між співробітниками КОРДу і одним із членів розбійної банди сталася стрілянина, внаслідок якої останній загинув.Загиблий злочинець брав активну участь у банді, яку оперативники поліції назвали "балтійці". На її рахунку – понад 10 серійних епізодів збройних розбоївПро подробиці гучної події розповів речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко ТСН.


За його словами, загиблий - один із членів банди "балтійців" 30-річний Сергій Лещенко, він зареєстрований у Балтському районі на Одещині, мешкав на Київщині.


Під час нальоту на будинок своєї чергової жертви Лещенко тричі вистрілив у співробітників КОРДу, які сиділи у засідці. Бійці відкрили вогонь у відповідь і поранили зловмисника у ногу і живіт. Під час дання медичної допомоги розбійник помер.


За словами Шевченко, загиблий злочинець брав активну участь у банді, яку оперативники поліції назвали "балтійці". На її рахунку – понад 10 серійних епізодів збройних розбоїв на Київщині, Кировоградщині, Житомирщині та Рівненщині.


Серед жертв злочинного угруповання були і сільські підприємці середнього достатку, і заможна суддя однієї з вищих судових інстанцій країни.