У Ковелі - виставка скульптур Олександра Грицая - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

У Ковелі - виставка скульптур Олександра Грицая

Нещодавно в Ковелі відбулась цікава мистецька подія – відкриття персональної виставки професійного скульптора Олександра Грицая

Творчість видатного скульптора відома в різних містах України та за кордоном. Його роботи знаходяться в приватних колекціях поціновувачів мистецтва. Вперше свої майстерні твори Олександр Грицай представив у Волинському краєзнавчому музеї у 1988 році.У виставковій залі експонується 28 оригінальних скульптурних робіт, серед яких є рельєфи та кругла скульптура.Пізніше брав участь в обласних художніх та всеукраїнських виставках у Харкові, Луцьку, Києві, Тернополі. Він був постійним учасником виставок галереї "Артефакт" в Москві. Роботи, що експонувались, були виконані з різних матеріалів - дерево, латунь, бронза, камінь, гіпс. Це говорить про те, що автор не зупиняється на чомусь одному, а знаходиться в постійному творчому пошуку. Крім того, Олександр Грицай працює ще й з архітектурно-художніми рішеннями на громадських об’єктах (іконостас для церкви с. Бережці, різьблені виносні кіоти, «Розп’яття» та вівтар для костелу у Харкові. та ін.)


У виставковій залі експонується 28 оригінальних скульптурних робіт, серед яких є рельєфи та кругла скульптура. Є також і замальовки та фото робіт автора. Представлений меморіальний знак Небесній Сотні, який митець виконував для Луцька.
Кожен, хто прийшов на відкриття виставки, міг насолодитися вишуканістю класичного мистецтва та зрозуміти справжню природну красу людського тіла. Свого учня прийшов привітати Іван Панасюк, який навчав Олександра різьбі та розпізнав талант в молодому юнакові. До вітань долучився художник Микола Конопацький.
Ковельчан та гостей міста запрошують відвідати виставку та поринути у чарівний світ мистецтва.