На Волині поліцейський «погорів» на хабарі у 2 000 доларів США (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
На Волині поліцейський «погорів» на хабарі у 2 000 доларів США (Фото)

Волинь-нова

На Волині поліцейський «погорів» на хабарі у 2 000 доларів США (Фото)

Правоохоронець систематично вимагав та одержував «данину»

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Прокуратурою Волинської області спільно з працівниками УСБУ в області припинено неправомірні дії та затримано при одержанні неправомірної вигоди в сумі 2000 доларів США старшого слідчого слідчого відділу Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Після одержання чергового «траншу» горе-поліцейського затримано, грошові кошти, одержані ним в якості неправомірної вигоди, вилучено.З’ясувалося, що правоохоронець систематично вимагав та одержував «данину» від волинянина за вчинення в інтересах останнього дій з використанням наданої йому влади.


Після одержання чергового «траншу» горе-поліцейського затримано, грошові кошти, одержані ним в якості неправомірної вигоди, вилучено.


Наразі розпочато кримінальне провадження про вчинення правоохоронцем кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.


Зауважимо, що санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.


Наразі у кримінальному провадженні провадяться невідкладні слідчі дії.


Хід досудового розслідування перебуває на контролі прокуратури Волинської області.