Трагедія на Хмельниччині: втопився чотирирічний хлопчик... - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Трагедія на Хмельниччині: втопився чотирирічний хлопчик...

Волинь-нова

Трагедія на Хмельниччині: втопився чотирирічний хлопчик...

Заява про зникнення дитини надійшла до Чемеровецького відділення поліції вчора, 22 березня, близько 16.45 години, а сьогодні вранці тіло хлопчика знайшли у місцевому ставку


На пошуки дитини був задіяний практично увесь особовий склад відділення поліції, а також представники інших служб.Подія сталася в селі Летава Чемеровецького району. Хлопчик ще вранці, взявши собаку, пішов на вулицю гуляти. Коли дитина через певний час не повернулася додому, матір разом із сусідами почала його шукати, проте пошуки не дали бажаних результатів. Тоді близько 16.45 жінка звернулася із заявою до поліції, повідомляє сектор комунікації поліції Хмельниччини.


На пошуки дитини був задіяний практично увесь особовий склад відділення поліції, а також представники інших служб. Поблизу місцевого ставка правоохоронці знайшли дитячу шапку і шльопанець, проте самого хлопчика ніде не було. А сьогодні вранці тіло дитини виявили у тому ж таки ставку. Ознак насильницької смерті на ньому не виявлено, проте для офіційного встановлення причин смерті тіло направили на судово-медичну експертизу. Наразі з’ясовуються усі обставини події.