На Ратнівщині розпочинаються весняно-польові роботи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

На Ратнівщині розпочинаються весняно-польові роботи

Близько 700 – 750 гектарів ярих культур передбачають посіяти нинішньої весни сільськогосподарські підприємства району 

Валентина БОРЗОВЕЦЬ
Насіннєвим матеріалом господарства забезпечені. І в межах 2,5 тисячі гектарів має посіяти населення. За інформацією начальника  відділу    агропромислового розвитку райдержадміністрації Павла Ковча, для проведення посівної необхідно 120 – 130 тонн насіння ярих зернових, 30 тонн міндобрив, 30 тонн дизпалива, тонну дизмасла та стільки ж бензину.Першими включилися у підживлення озимини СТОВ «Ратнівський аграрій» та ТОВ «Гірники Агро».А це у коштах – мільйон гривень.


Під урожай 2017 року посіяно 999  гектарів озимих культур в сільськогосподарських підприємствах та 3,5 тисячі гектара – в особистих селянських господарствах. Посіви знаходяться у доброму і задовільному стані. Першими включилися у підживлення озимини СТОВ «Ратнівський аграрій» та ТОВ «Гірники Агро».
А всього у районі здійснює фінансово-господарську діяльність 4  сільськогосподарських виробничих кооперативи, 1 приватне підприємство, 4 товариства з обмеженою відповідальністю, 18 фермерських господарств, близько 12 тисяч одноосібних господарств населення, які обробляють в межах 30 тисяч гаектарів землі.
Сільськогосподарські  підприємства використовують понад 3000 гектарів, фермерські господарства – 211 гектарів землі, одноосібним селянським  господарствам видано 11880 державних актів та 294 свідоцтва на право власності на землю загальною площею 25528 гектарів.