«О, Санта-Моніко!»: в американському місті пожежник врятував пса... штучним диханням (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03
«О, Санта-Моніко!»: в американському місті пожежник врятував пса... штучним диханням (фото)

Волинь-нова

«О, Санта-Моніко!»: в американському місті пожежник врятував пса... штучним диханням (фото)

Через 20 хвилин собака почав дихати самостійно, прийшов до тями і навіть зміг ходити

У Каліфорнії пожежник 20 хвилин робив собаці штучне дихання після того, як її витягли з палаючого дому, повідомляє УНІАН.Налу, пес породи бішон фрізе, впав у шок від високої температури та диму в квартирі у місті Санта-Моніка.Налу, пес породи бішон фрізе, впав у шок від високої температури та диму в квартирі у місті Санта-Моніка. Пожежник Ендрю Кляйн заповз у палаючу квартиру навкарачки і знайшов пса у дальній спальні.


«Він лежав без руху. Я підняв його і вибіг з квартири, тому що час – ключовий фактор, особливо для маленької собаки. Я не міг допустити невдачі», – розповів пожежник журналістам. Пожежний департамент Санта-Моніки розповсюдив прес-реліз, а також повідомив про подію на своїй сторінці в Facebook.


Собака не дихала і у неї не було пульсу. Пожежник робив штучне дихання і використовував спеціальну кисневу маску для тварин для вентиляції легенів пса. Через 20 хвилин собака почав дихати самостійно, прийшов до тями і навіть зміг ходити.


«У нього були скляні очі, він не дихав, і я вирішила, що він помер, – розповіла господиня пса, яка стояла на колінах поруч. – Але пожежний сказав: «Я оптиміст. Давайте просто повернемо його назад». Після доби у кисневому наметі – пристосування для киснетерапії маленьких дітей – Налу повністю одужав.