Українське цибулиння у супермаркетах Швейцарії продають за 900 грн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Українське цибулиння у супермаркетах Швейцарії продають за 900 грн

Українське цибулиння у супермаркетах Швейцарії продають за 33 франки або за 900 гривень. Пакетики з цибулинням можна зустріти у відділах елітних продуктів

"У Швейцарії дуже модно все натуральне. Скоро Великдень і більшість швейцарців захочуть пофарбувати яйця саме натуральним барвником," - розповідає екскурсовод Інна, яка живе у Цюріху, передає Agronews.На пакетах із цибулинням написана інструкція — як саме фарбувати яйця і для швейцарців намальована картинка.На пакетах із цибулинням написана інструкція — як саме фарбувати яйця і для швейцарців намальована картинка.


"Для місцевих це новинка. Але цибулиння можна придбати дешевше у Німеччині. Спеціально звернула увагу, що там кілограм коштуватиме майже 600 гривень. Але воно попаковане у пакети по 100-150 грамів," - додає Інна.


Аби зекономити, жінка природній барвник збирає сама вже кілька місяців.


"Ми звикли думати про майбутнє. Я збираю цибулиння вже кілька місяців із тієї цибулі, що купую в супермаркеті. У Швейцарців таке неприйнято. Таке вони вважають сміттям, а те що куплять розфасоване — елітним товаром", - додала екскурсовод.