У «Ягодині» затримали португальця, який хотів вивезти з України старовинну шаблю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
У «Ягодині» затримали португальця, який хотів вивезти з України старовинну шаблю

Волинь-нова

У «Ягодині» затримали португальця, який хотів вивезти з України старовинну шаблю

Предмет старовини він приховав в автомобілі «Мерседес»

Старовинну шаблю попередньо початку 19 століття, яку намагався приховано перемістити через кордон громадянин Португалії виявили вчора прикордонники Луцького загону у взаємодії зі співробітниками СБУ, повідомляє ДПСУ.Шаблю оздоблену ймовірно дорогоцінним камінням та піхви до неї водій заховав під обшивкою багажного відділення автівки.Старовинний предмет прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби знайшли в конструктивних особливостях автомобіля «Мерседес», який прямував з України через пункт пропуску «Ягодин».
Попередню інформацію про можливе незаконне переміщення культурних цінностей з території України прикордонники отримали заздалегідь від співробітників СБУ. Шаблю оздоблену ймовірно дорогоцінним камінням та піхви до неї водій заховав під обшивкою багажного відділення автівки. Чоловіка разом з виявленим предметом передали до СБУ.


Також вчора прикордонники Мостиського загону спільно з представниками фіскальної служби виявили в пункті пропуску «Шегині» 13 старовинних монет 1838 – 1924 років випуску. Здійснюючи перевірку автомобіля «Пежо» словацької реєстрації, якою керував громадянин України оглядовою групою в салоні транспортного засобу були знайдені старовинні монети різного номіналу та року випуску. Зазначені монети передали до фіскальної служби для проведення експертизи.