В Автралії бачили тасманійського вовка – якого вважали вимерлим понад 80 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
В Автралії бачили тасманійського вовка – якого вважали вимерлим понад 80 років

Волинь-нова

В Автралії бачили тасманійського вовка – якого вважали вимерлим понад 80 років

«Фотопастка» зафіксувала відразу чотирьох особин, дуже схожих на представників цього виду

В Австралії в об'єктиви фотопасток потрапили тварини, схожі на тасманійского вовка (тилацина), який вважається вимерлим, повідомляє УНІАН з посиланням на The Independent.Прийнято вважати, що останній дикий сумчастий вовк був убитий в 1930 році, а остання особина, яка утримувалася в неволі, померла в 1936 році.Прийнято вважати, що останній дикий сумчастий вовк був убитий в 1930 році, а остання особина, яка утримувалася в неволі, померла в 1936 році. З тих пір було зареєстровано кілька випадків зустрічі з тилацинами, однак жоден з них не отримав підтвердження.


Учені вирішили з'ясувати, чи зберігся цей хижий сумчастий ссавець на австралійському півострові Кейп-Йорк, чиї екосистеми поки що залишаються недоторканими людською діяльністю. Для цього вони розмістили у місцевих лісах 50 фотопасток, які використовуються для спостереження за тваринами. В результаті камери зафіксували в нічний час чотирьох особин, які зовнішнім виглядом нагадували тасманійского вовка.


За словами вчених, помічені ссавці не були схожі на інших великих тварин, що проживають в Австралії, таких як собаки дінго або дикі свині. Фахівці мають намір продовжити дослідження.