В окупованому Криму знайшли та спалили українську ковбасу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

В окупованому Криму знайшли та спалили українську ковбасу

Одне із «зауважень» – відсутність маркування російською мовою

В окупованому Севастополі встановили факти продажу сирів і ковбасних виробів, вироблених у Євросоюзі й Україні, загальною вагою 373,6 кг.


Цю продукцію спалили, повідомляє Українська правда з посиланням на Федеральну службу з ветеринарного й фітосанітарного нагляду РФ (Россельхознадзор).При перевірці виявили факти зберігання й реалізації сирів і ковбасних виробів з Німеччини, Франції, Італії, Польщі, Данії, Голландії, а також України.Відомству поскаржилися на заборонену продукцію в Севастополі – і фахівці провели перевірки індивідуальних підприємців, які реалізують продукти у ТЦ «Пасаж» на території ринку «Центральний».


При перевірці виявили факти зберігання й реалізації сирів і ковбасних виробів з Німеччини, Франції, Італії, Польщі, Данії, Голландії, а також України, на які не було ветеринарних сертифікатів та інших документів, що підтверджують походження і якість продукції, а також було відсутнє маркування російською мовою.


«Заборонена до ввезення в Росію продукція була вилучена з обігу й знищена шляхом спалювання в печі-інсенераторі «Бренер 500»», – повідомляє Россельхознадзор.