Гриневич хоче заборонити вчителям займатися репетиторством - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.71 € 31.36

Гриневич хоче заборонити вчителям займатися репетиторством

Батьків закликають «стукати» на вчителів-репетиторів

У школах долатимуть таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття. Про це на прес-конференції 27 березня сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє Укрінформ.  Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя.«Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти. Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя. І те, що ми просунули в цьому році по єдиній тарифній сітці, підняли на два тарифні розряди соціальний статус вчителя, а також загальне підняття заробітної плати вчителів на 50%, – це є той крок назустріч учителеві», – сказала Гриневич.


Також щоб запобігти неналежному використанню коштів, які виділяються навчальним закладам, а також зловживанню батьківськими внесками у законі «Про освіту» закладено норму, згідно з якою заклади мусять оприлюднювати інформацію про свої видатки.


«У проекті закону про освіту, який ухвалений у першому читанні, ми записали обов'язкову норму для кожного навчального закладу України публікувати на своїх інтернет-сторінках чіткий звіт про їхні доходи як з бюджетних джерел, так і від батьків, і їхні видатки, і тому все стане прозорим і зрозумілим, і батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей цей навчальний заклад і на що саме отримав з бюджетів - як державного, так і місцевого рівня», – сказала Гриневич.