Курси НБУ $ 39.60 € 42.28

ЩЕ ЮНІ, А ВЖЕ ЧЕМПІОНИ

Рівно п’ять років тому при Волинському держуніверситеті була створена секція кікбоксингу, яку очолює голова спортивного клубу цього вузу Микола Мордик...

Рівно п’ять років тому при Волинському держуніверситеті була створена секція кікбоксингу, яку очолює голова спортивного клубу цього вузу Микола Мордик. Нині тут займаються хлопчики і юнаки 12—18 років, які, до речі, досить успішно виступають на обласних та всеукраїнських змаганнях. Так, учень школи-гімназії №18 Олег Мацегора вийшов переможцем першості України серед дітей. Його товариш по команді з Луцької загальноосвітньої школи №26 Андрій Підвальний посів друге місце.
А цими днями юні спортсмени зі своїм тренером Миколою Мордиком повернулись з міжнародного турніру, що проходив у Черкасах. Вихованець Луцької ЗОШ №2 Тарас Колодій у розділах лоу-кік і фул-контакт у ваговій категорії до 71 кілограма завоював дві золотих медалі. Уже згадані Олег Мацегора і Андрій Підвальний посіли відповідно перше і друге місця у розділі лайт-контакт.