Прокуратура вимагає від підприємця доплатити 55 тисяч за землю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Прокуратура вимагає від підприємця доплатити 55 тисяч за землю

Маневицька місцева прокуратура в суді вимагатиме від підприємця заплатити за користування землею

Маневицька місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Троянівської сільської ради, аби примусити громадянина, який з січня 2014 по листопад 2016 року використовував земельну ділянку площею 1, 6 га. в селі Троянівка Маневицького району без правовстановлюючих документів, відшкодувати громаді збитки, завдані його незаконними діями.З січня 2014 по листопад 2016 року використовував земельну ділянку площею 1, 6 га. в селі Троянівка Маневицького району без правовстановлюючих документів
Прокурори з'ясували, що до цього 5 років орендар користувався ділянкою законно, але по закінченню терміну дії договору оренди нового договору не уклав і ділянки, де розміщені майстерні, в яких чоловік займається підприємницькою діяльністю, громаді не повернув.
В подальшому, у листопаді 2016 року, між Троянівською сільською радою та орендарем укладено договір оренди цієї землі строком на 25 років.
Наразі ж прокуратура домагатиметься, щоб чоловік відшкодував місцевому бюджету понад 55 тис. грн. збитків, завданих незаконним використанням земельної ділянки, повідомляє прес-служба прокуратури області.