Кардіохірург вимагав 100 тисяч гривень хабара - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Кардіохірург вимагав 100 тисяч гривень хабара

Каже, що собі хотів залишити «лише» 25 тисяч

 Харківська місцева прокуратура №1 спільно з УСБУ в області та Національною поліцією викрила завідуючого кафедрою однієї із науково-медичних установ міста.За словами медика, 75 тис. грн. нібито мали піти на медичне обслуговування та ліки, а 1 тис. доларів США - у якості "вдячності". 


За інформацією керівника місцевої прокуратури Катерини Шевцової, медик налагодив корупційну схему вимагання грошей від пацієнтів та їх родичів. Так, наприклад, за проведення хірургічної операції на серці та медичного супроводу під час реабілітаційного періоду лікар вимагав від близьких чоловіка, який потребував медичної допомоги, понад 100 тис. грн. (75 тис. грн. та 1 тис. доларів США).


 За словами медика, 75 тис. грн. нібито мали піти на медичне обслуговування та ліки, а 1 тис. доларів США - у якості "вдячності".


 Викрили лікаря "на гарячому" у його робочому кабінеті, коли товариш пацієнта передавав йому гроші. Кримінальне провадження розпочато за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.