Агресора треба виховувати змалечку – в Росії тепер беруть у «спецназ» навіть дошкільнят (фото+відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Агресора треба виховувати змалечку – в Росії тепер беруть у «спецназ» навіть дошкільнят (фото+відео)

Волинь-нова

Агресора треба виховувати змалечку – в Росії тепер беруть у «спецназ» навіть дошкільнят (фото+відео)

Військово-патріотичний клуб орієнтований на дітей старшого дошкільного віку – з п'яти до семи років

В російському Череповці відкрили військово-патріотичний клуб на базі дитячого садка. Клуб орієнтований на дітей старшого дошкільного віку – з п'яти до семи років. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Cherinfo.Можливо, будуть навчання. В планах у нас і марш-кидок.«Це клуб зі своїм статутом, логотипом, прапором і формою. Ми будемо спілкуватися з ветеранами, створимо музей, будемо проводити до 9 травня акції та заходи. Можливо, будуть навчання. Шефи нашого дитячого садка – організація «Братство крапових беретів «Витязь»» – запрошують нас до себе, вони покажуть дітям форму, зброю. У них є полігон, куди ми теж поїдемо. В планах у нас і марш-кидок», – заявила завідувачка дитсадка Ольга Мігунова.


Військово-патріотичний клуб орієнтований на дітей старшого дошкільного віку – з п'яти до семи років. Зазначається, що «проект спрямований на створення центрів патріотичного виховання в дошкільних освітніх установах».