Луцькі ангели-охоронці для наших воїнів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Луцькі ангели-охоронці для наших воїнів

Жага до творчості, бажання до колективної праці на благо згуртували користувачів бібліотеки-філії №5 комунального закладу « Луцька міська ЦБС» на майстер-класи з виготовлення «ангелів-оберегів» для захисників України, які воюють на Сході

Людмила СТОЛЯРОВАДо книгозбірні завітала й волонтер Ольга Баліцька, яка пообіцяла відвезти і вручити ангеликів у Вербну неділю бійцям 14-ї бригади та дітям Слав’янської школи-інтернату.Майстриня виробів Наталя Бугай розповіла про те, що вони, за переконаннями наших предків, захищають свого господаря від будь-якого негативного впливу. Суть оберега-ангела відображає вже сама назва – охороняти людей, особливо в роки лихоліття, під час військових конфліктів.
Берегині домашніх вогнищ виготовляли їх для воїнів АТО, вкладаючи у свої вироби найдобріші та найкращі побажання, думки, щоб наші українські хлопці відчули, що їх люблять, чекають вдома з перемогою.
До книгозбірні завітала й волонтер Ольга Баліцька, яка пообіцяла відвезти і вручити ангеликів у Вербну неділю бійцям 14-ї бригади та дітям Слав’янської школи-інтернату.