У Луцьку особливі дітки робили іграшки з фетру (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
У Луцьку особливі дітки робили іграшки з фетру (фото)

Волинь-нова

У Луцьку особливі дітки робили іграшки з фетру (фото)

29 березня у Луцькому міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проходив майстер-клас для діток з синдром аутизму. Учасники заходу виготовляли хмаринки з фетру синього кольору. Діти намагалися все зробити ідеально, уважно слухали працівників ЛМЦСССДМ. Обережно вирізали, клеїли та з нетерпінням чекали результату своєї роботи

Адже ці вироби будуть вручені кожному присутньому на круглому столі на тему: «Організація простору для людей з розладами аутичного спектру (РАС) у м. Луцьку. Приклади вирішення даного питання в Україні» та благодійному заході «Творчі Янголята» 31 березня 2017 року у Палаці учнівської молоді.Серед аутистів часом зустрічаються особливо обдаровані в розумовому розвитку дітиУ заході братимуть участь громадські та державні організації міста Луцька, які працюють з дітьми з синдромом аутизму. Продовженням заходу буде концертна програма за участю «дітей дощу» які не один рік готувалися до виступу на сцені.
Дітей з такою хворобою називають «діти дощу», яку отримали від фільму «Людина дощу». Аутизм — це досить поширений на сьогоднішній день діагноз. Аутисти відірвані від реальності і складається враження, що вони живуть в якомусь іншому світі. Незважаючи на те, що аутизм сам по собі відноситься до психічних захворювань, він далеко не завжди негативно впливає на інтелект маляти, і серед аутистів часом зустрічаються особливо обдаровані в розумовому розвитку діти, інформує Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.