Франківська влада подала в суд на жінку за те, що вона сама... відремонтувала дорогу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Франківська влада подала в суд на жінку за те, що вона сама... відремонтувала дорогу

На початку серпня 2016 року Івано-Франківська міська рада звернулася з позовом до Івано-Франківського міського суду, в якій вимагає зобов’язати мешканку Франківська облаштувати за власний кошт тротуар по вул. Нова, 16, оскільки попередній ремонт, який люди зробили з власної ініціативи, не відповідає вимогам міської ради

Сама мешканка – Мунаката Мирослава Семенівна каже, що відремонтувала тротуар, оскільки на пішохідній ділянці вулиці взагалі не було жодного покриття.Деякі сусіди, щиро обурені фактом, що Мирослава Семенівна відремонтувала тротуар лише біля свого будинку, звернулись зі скаргами до міської ради Проте деякі сусіди, щиро обурені фактом, що Мирослава Семенівна відремонтувала тротуар лише біля свого будинку, звернулись зі скаргами до міської ради. І міська рада вирішила втрутитись і зобов’язати Мирославу Семенівну відремонтувати тротуар ще раз за власний кошт, оскільки «кут схилу тротуару є більшим 20 градусів».
Про ремонт сусідніх ділянок тротуару міська влада, тим не менше, не згадала.  Звернення Мирослави Семенівни до міського голови Руслана Марцінківа результату не дали, її перенаправили до помічників, які заявили, що такі роботи треба проводити з відома міської влади.
Наразі тривають судові засідання, де міська рада позивається проти мешканки Франківська за ремонт тротуару, зроблений власним коштом, пише «Галицький кореспондент».