Лучани показали, на що здатні на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юніорів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Лучани показали, на що здатні на зимовому чемпіонаті України з плавання серед юніорів

27-29 березня в місті Бровари, у басейні "Купава", відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів. Участь у змаганнях брали дівчата до 15 років та юнаки до 16 років з усієї країни

Команду Волинської області на цих змаганнях представляли вихованці КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради”, поінформувало Управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.
Успішними були виступи наших плавців на цих змаганннях. Так Дана Ахмедова, вихованка тренера-викладача Сергія Максимюка, у дисципліні 50м брас виборола срібну медаль, а на дистанції удвічі більшій тим же стилем – бронзову медаль.За результатами усіх виступів збірна команда позашкільної установи міста, яка представляла честь області, у другій групі виборола 2 загальнокомандне місце, а серед 51 команди ДЮСШ та спортклубів у підсумку тринадцята.У першій десятці кращих плавців країни, показавши достойні результати, стали Станіслав Мацюк, Анастасія Дмитрієва, Каріна Сачко, Олексій Стахір.
Варто констатувати, що Анастасія Дмитрієва вперше виконала норматив кандидата у Майстри спорту.
П'ятим місцем в естафеті 4 х 100 м вільним стилем (хлопці) порадувала команда у складі: Ілля Петрочук, Олексій Стахір, Станіслав Мацюк, Антон Карасійчук.
Ще однією приємною новиною стало виконання вихованцем КЗ “СДЮСШОР плавання Луцької міської ради” Іллею Петрочуком нормативу до штатної збірної команди України з плавання на дистанції 100м вільний стиль.
За результатами усіх виступів збірна команда позашкільної установи міста, яка представляла честь області, у другій групі виборола 2 загальнокомандне місце, а серед 51 команди ДЮСШ та спортклубів у підсумку тринадцята.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів-викладачів: Олександра Сологуба, Ольгу Корець, Сергія Максимюка, Олену Наумову, Олеся Корця та Володимира Самчука з успішним виступом та зичимо нових перемог.