У Балаклії будинки близько сотні родин не підлягають відновленню - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

У Балаклії будинки близько сотні родин не підлягають відновленню

Людей, які повністю втратили житло, розселили до тимчасових помешкань

Внаслідок вибухів на військовому арсеналі у Балаклії будинки 91-ї родини не підлягають відновленню. Про це повідомив перший заступник голови Харківської ОДА Марк Беккер у п'ятницю, 31 березня, інформує "Тиждень".За весь час детонації боєприпасів пошкоджені 373 об'єкти, із яких житлові будівлі - 339 об'єктів, об'єкти соціальної сфери - 12 будівель, об'єкти промисловості та житлово-комунальної сфери - 22 будівлі.За його словами, за весь час детонації боєприпасів пошкоджені 373 об'єкти, із яких житлові будівлі - 339 об'єктів, об'єкти соціальної сфери - 12 будівель, об'єкти промисловості та житлово-комунальної сфери - 22 будівлі.


"Потрібно зазначити, що два приватних будинки не піддаються ремонту, бо вони зруйновані повністю, три - частково. На жаль, сьогодні на Балаклійщині 13 будинків, у яких проживає 91 родина, це 176 людей, які також не підлягають ремонту і мають бути відселені найближчим часом", - підкреслив  Беккер.


Голова облради Сергій Чернов наголосив, що людей, які повністю втратили житло, розселили до тимчасових помешкань.


У свою чергу голова Харківської ОДА Юлія Світлична зазначила, що відновлювальні роботи в Балаклії тривають.


За її словами, до газопостачання під'єднали понад 14 тисяч абонентів (не підключені 700 абонентів), електропостачання у Балаклії відновили у всіх, окрім зруйнованих або дуже пошкоджених будинків.


Не запустили лише одну котельню, бо вона вимагає серйозному ремонту, підкреслила пані Світлична.


Нагадаємо, 23 березня на складах зі зброєю у Балаклії розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Вони вибухали протягом кількох днів.