На Горохівщині без телефонного зв’язку залишилися абоненти ПАТ «Укртелеком» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

На Горохівщині без телефонного зв’язку залишилися абоненти ПАТ «Укртелеком»

У районі крадуть те, що лежить, висить і навіть росте…

Леся ВЛАШИНЕЦЬ


Цими днями непривабливе видовище на власній дачі у селі Ковбань застав житель міста Луцька: пакісники повикопували на подвір’ї 13 туй. Деревця мали слугувати затишком і красою, але хіба погані люди це розуміють?В одну з недавніх ночей невідомі злочинці здійснили крадіжку 180 і 200 м телефонного кабелю.Без телефонного зв’язку залишилися абоненти ПАТ «Укртелеком». В одну з недавніх ночей невідомі злочинці здійснили крадіжку 180 і 200 м телефонного кабелю.


У селі Гумнищі господиня не побачила на звичному місці садових ножниць і секатора, за які у свій час заплатила 500 гривень. Правоохоронці з’ясували, що їх із дому виніс і забув у місцевому закладі торгівлі син заявниці. Забачивши на столику потрібні речі бездоглядними, їх вирішив привласнити 30-річний односельчанин потерпілих, який уже був раніше судимий.


Жителька села Бистровиця залишила у дворі напризволяще велосипед, який уночі не обминули злодії. Лучанка, яка має будинок у Бережанці, залишила без у ній двері без замка, тож тепер поліція шукає її посуд, одяг і господарський інвентар на 2000 гривень.