Онищенко: «НАБУ влаштували нам пастку в аеропорту, але моя матір вже на волі» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Онищенко: «НАБУ влаштували нам пастку в аеропорту, але моя матір вже на волі»

Таке рішення прийняв іспанський суд

Нардеп-втікач Олександр Онищенко заявив, що його матір Інеса Кадирова, яку 30 березня затримали у Мадриді за запитом НАБУ, вже перебуває на волі. Таке рішення прийняв іспанський суд.


Про це він повідомив журналістам програми «Схеми», інформує wz.lviv.ua.На переконання Онищенка, рішення про звільнення його матері базувалося на тому, що проти нього триває політичне переслідування.«НАБУ запросило нас на розмову в Іспанію поговорити. Хотіли зустрітись. А самі влаштували таку пастку прямо в аеропорту. Вона вже на свободі. Її затримали, привезли в іспанський суд і суд її звільнив», – розповів Олександр Онищенко.


На переконання Онищенка, рішення про звільнення його матері базувалося на тому, що проти нього триває політичне переслідування.


Сам з він з матір’ю досі перебуває в Іспанії. В той же час вони обоє можуть залишити межі країни.


У НАБУ наразі заяви Онищенка та обставин затримання його матері не коментували.


Учора голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що матір Олександра Онищенка Інесу Кадирову затримали 30 березня в Іспанії місцеві правоохоронці. Зробили вони це на прохання Інтерполу за запитом НАБУ.