На Волині відбувся фестиваль «Смідинський вареник» (ФОТО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
На Волині відбувся фестиваль «Смідинський вареник» (ФОТО)

Волинь-нова

На Волині відбувся фестиваль «Смідинський вареник» (ФОТО)

Глядачів веселили кум Охрім та кум Макар

Сергій НАУМУК
«Найкращі гумористи, жарти, сценки та пародії... Все це можна було побачити вчора в смідинському БК. Тут було проведено фестиваль гумору "Смідинський вареник". Місцеві гумористи та гості з району виступили на сільській сцені», — повідомили на сторінці ГО «Смідинська ініціатива» у соцмережах.
Окрім місцевих гумористів до Смідина завітали й гості з району. Степан Нерода зі Старої Вижівки виконав гуморески Павла Глазового, а Микола Курилюк з Дубечного — власні гумористичні твори.Ведучими на святі були кум Охрім (Володимир Козачук) та кум Макар (Григорій Зарубіч). Вони були й одними з ініціаторів заходу, розповіла «Волині-новій» керівник смідинського ансамблю «Молодички» Марія Зарубіч. Окрім місцевих гумористів до Смідина завітали й гості з району. Степан Нерода зі Старої Вижівки виконав гуморески Павла Глазового, а Микола Курилюк з Дубечного — власні гумористичні твори.
Окрім гуморесок та смішних сценок на фестивалі звучали й пісні. Організатори постаралися витримати тематику фестивалю, тому слухачі почули пісні «Варенички мої», яку виконує Михайло Поплавський, та народну «А мій милий вареників хоче». Пролунала й пісня про Смідин авторства Людмили Козачук.
Тривав і конкурс карикатур про тещу. Наприкінці гостей та учасників фестивалю пригостили справжніми українськими варениками.
— Свято вдалося , тому хочемо провести фестиваль ще раз, - поділилася планами Марія Зарубіч.Фото зі сторінки ГО «Смідинська ініціатива».