Міськрада закликає лучан активніше «стукати» на сусідів, які паркують автівки на газонах (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Міськрада закликає лучан активніше «стукати» на сусідів, які паркують автівки на газонах (фото)

Волинь-нова

Міськрада закликає лучан активніше «стукати» на сусідів, які паркують автівки на газонах (фото)

Обіцяють негайно реагувати і штрафувати зловмисників

Інспекторами відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради 05 квітня проведено відпрацювання за зверненнями лучан щодо паркування автомобілів на прибудинкових територіях та газонах біля будинків на вулицях Конякіна, 31, Коновальця, 12, пр. Соборності, 23.Складено три протоколи згідно ст. 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька.Складено три протоколи згідно ст. 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька, зокрема здійснення паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях, та передано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями проживання порушників.


Шановні мешканці міста, якщо помітили паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях міста просимо повідомити виявлені адреси у департамент муніципальної поліції Луцької міської ради за тел. 722861, 722649.