Курси НБУ $ 39.60 € 42.28

У МАНЕВИЧАХ ЛЮБЛЯТЬ ФУТБОЛ

Відбулись ігри тринадцятого туру чемпіонату області з футболу...

Відбулись ігри тринадцятого туру чемпіонату області з футболу. Центральним у ньому був поєдинок у Шацьку, де місцевий “Світязь” приймав ФК “Торчин” з Луцького району. Дещо несподівано господарі з крупним рахунком 1:4 поступились своїм суперникам.
Великий інтерес викликала зустріч у Маневичах, де динамівці приймали ФК з Володимира-Волинського. Приємно відзначити, що на затишному стадіоні “Колос” зібралось понад тисячу глядачів, серед яких був і голова районної держадміністрації Леонтій Кричкевич, котрий знайшов час постежити як за грою юнацьких, так і дорослих колективів. Цікавість матч викликав ще й тому, що обидва клуби очолюють відомі у минулому футболісти, а нині тренери майстер спорту Андрій Федецький і Олексій Єщенко, а у складах команд виступають знані уболівальникам Олег Федюков і його син Дмитро, Анатолій Поліщук, Олег Мілінчук, дублери “Волині” Роман Степанов, Дмитро Жигулін, Володимир Долгов. Гострий поєдинок завершився внічию — 1:1. На 28-ій хвилині господарі вийшли вперед (гол забив Усач), а через десять хвилин гості встановили рівновагу (Степанов).
З таким самим результатом завершилась гра “ЛДТУ—Прилад” (Луцьк) — ФК “Ковель”. Рожищенська команда “Роси” буквально розгромила своїх суперників з ФК “Мар’янівка” — 5:0. Нововолинському “Шахтарю” зараховано перемогу у матчі з “Колосом” з Голоб, який знявся з чемпіонату.
Ігри чотирнадцятого туру відбудуться 12 вересня. У цей день зустрінуться: “Динамо”—”Роси”, “Світязь”—ФК “Володимир”, “ЛДТУ-Прилад” — “Шахтар”, ФК “Ковель” — ФК “Торчин”.
* * *
Відбулось засідання спортивно-технічної комісії Федерації футболу Волині, на якому розглядався інцидент, що трапився під час календарного матчу чемпіонату області між командами “Шахтар” (Нововолинськ) — “Світязь” (Шацьк). Ми вже повідомляли, що поєдинок не був дограний (дві хвилини) через неспортивну поведінку деяких гравців.
Як повідомив нам голова Федерації футболу Волині Ігор Безуглий, захисник “Шахтаря” за удар суперника ногою був вилучений з поля. Після цього голкіпер нововолинців Артем Гончарук підбіг до головного арбітра Віктора Онопріюка, його помічника Юрія Безуглого і завдав їм ударів — першому в руку, другому — в обличчя. В результаті цієї “атаки” лікарі виявили в Онопріюка “перелом ліктьової кістки правої руки”. Згідно із заявою потерпілого, за цим фактом порушено кримінальну справу.
Крім того, результат згаданого матчу 3:1 на користь “Світязя”затверджений. Гравця “Шахтаря” Артема Гончарука за хуліганські дії дискваліфіковано до кінця сезону 2004 року. Віктор Стасюк пропустить три календарні гри. Стадіон “Шахтар” умовно дискваліфікований до закінчення футбольного чемпіонату-2004.