Луцькі патрульні на тисячу гривень не повелися - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18
Луцькі патрульні на тисячу гривень не повелися

Волинь-нова

Луцькі патрульні на тисячу гривень не повелися

Тепер кожен із хабародавачів заплатить по 8500

Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині


Луцький міськрайонний суд, затвердивши укладені між прокурором та двома обвинуваченими у пропозиції та наданні неправомірної вигоди інспекторам патрульної поліції лучанами угоди про визнання винуватості, призначив їм покарання у виді штрафу в розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  (8 500 грн.) кожному.Правоохоронці повідомили про цей факт оперативному черговому.Увечері 24 лютого 2017 року 19-річний та 21-річний нетверезі молодики чіплялися до перехожих неподалік магазину «Зося», що на вулиці Ковельській у Луцьку. Аби втихомирити їх, громадяни викликали поліцію.


Прибувши на виклик, двоє інспекторів патрульної поліції затримали правопорушників та помістили їх у службовий автомобіль.


Дорогою до відділу поліції молодики запропонували правоохоронцям неправомірну вигоду в розмірі 1080 гривень за непритягнення їх до адміністративної відповідальності за появу в громадських місцях у п’яному вигляді (правопорушення, передбачене ч.І ст.178 КУпАП).


Правоохоронці повідомили про цей факт оперативному черговому.


У ході досудового розслідування обоє обвинувачених визнали себе винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.І ст.369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди) і з ними було укладено угоди про визнання винуватості.


Затвердивши угоди, суд призначив молодикам узгоджене покарання у виді штрафу.