У Нововолинську пошанували пам’ять учителя фізкультури - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У Нововолинську пошанували пам’ять учителя фізкультури

Відбулися і змагання з волейболу пам’яті вчителя фізичної культури Олександра Кулика

Весняні канікули для педагогів - це час не тільки звітів, атестацій, конкурсів, а й спортивних змагань.Протягом двох днів проходив традиційний  турнір з волейболу серед учительських колективів шкіл  міста пам’яті вчителя фізичної культури Олександра Кулика.  Протягом двох днів (03-04 квітня) у спортивних залах ЗОШ № 6 проходив традиційний  турнір з волейболу серед учительських колективів шкіл  міста пам’яті вчителя фізичної культури Олександра Кулика, йдеться на сайті Нововолинської міськради.  


Сьогодні більшість учителів фізичної культури міста та поза його межами, спортсменів - це вихованці  Олександра Кулика. То ж недаремно змагання на знак вшанування його пам’яті  у ЗОШ № 6 вже стали традиційними.


У турнірі взяли участь педагогічні колективи шкіл № 4,№5,№6,№7,№8, гімназії, НВК «Школи №1- колегіуму» та тренерів ДЮСШ управління освіти. Усі спортивні поєдинки пройшли в цікавій та безкомпромісній боротьбі. Волейболісти показали високий технічний  рівень.


У фіналі зійшлися дві найсильніші команди :ЗОШ № 6 та тренерів ДЮСШ. У  результаті  перемогу здобули педагоги ЗОШ № 6, другу сходинку посіли тренери ДЮСШ, почесну третю - вчителі ЗОШ № 7.