Крутий привіт Путіну від Трампа: США атакували Сирію крилатими ракетами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Крутий привіт Путіну від Трампа: США атакували Сирію крилатими ракетами

Волинь-нова

Крутий привіт Путіну від Трампа: США атакували Сирію крилатими ракетами

Новий глава Білого дому – це вам не «хлюпик» Барак Обама

Збройні сили США випустили 50 крилатих ракет «Томагавк» по сирійських урядових цілях у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб, жертвою якої стали десятки людей. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на Reuters.Удар був нанесений крилатими ракетами «Томагавк» з американського корабля в Середземному морі.Удар був нанесений крилатими ракетами «Томагавк» з американського корабля в Середземному морі по авіабазі урядових військ поблизу міста Хомс в Сирії, з якої була проведена хіматака.


Ракетний удар став першою прямою військовою дією США проти режиму Асада в країні, в якій вже 6 років триває громадянська війна. Раніше Америка наносили удари в Сирії тільки в рамках боротьби проти терористичної організації ІДІЛ.


Сирійське державне телебачення назвало удар «актом агресії».


Як ми повідомляли, Дональд Трамп заявив, що його ставлення до Сирії та президента цієї країни Башара Асада змінилися «дуже сильно» після того, як було скоєно хімічну атаку у провінції Ідліб.


Пізніше стало відомо що він не виключає можливість військових дій у Сирії як відповідь на хімічну атаку.


Після ракетного удару президент США закликав «цивілізовані народи» приєднається до американської кампанії, щоб покінчити з вбивствами і кровопролиття в Сирії.