Гузь звинуватив Гройсмана, що той не їздить на Волинь - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Гузь звинуватив Гройсмана, що той не їздить на Волинь

Прем'єр-міністру Володимиру Гройсману дорікнули, що не відвідує Волинську область

Про це йшлося на годині запитань до уряду у Верховній Раді, передає Gazeta.ua.


До прем'єра звернувся народний депутат Ігор Гузь, який нагадав про корупцію у владі."Порошенко ні разу за 3 роки не приїхав на Волинь. І ви, Володимире Борисовичу, за рік також", - додав Гузь."На Волині бардак. Останній випадок - голову районної (Любомльської. - Gazeta.ua) адміністрації Миколу Пархомука 31 березня ловлять на хабарі 2 тисячі доларів. Через 3 дні він платить півмільйона гривень, виходить на волю, бо перебував за ґратами, і продовжує виконувати обов'язки. Губернатор цю людину прикриває", - заявив він.


"Порошенко ні разу за 3 роки не приїхав на Волинь. І ви, Володимире Борисовичу, за рік також", - додав нардеп.


"Не думаю, що на Волині такий бардак, коли є такі народні депутати", - відповів Гройсман."Я ще нагадаю, що УПА зародилася на Волині. Тому до Волині треба ставитися з повагою", - заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.Прем'єр додав, що поінформований про справу щодо корупції.


"Це абсолютно не прийнятно. Одразу я звернувся до Адміністрації президента, щоб розпочали процедуру відсторонення. Це справа честі. Якщо спіймали на хабарі - має сидіти у в'язниці, а не в кріслі голові РДА", - сказав Гройсман.


Також прем'єр пообіцяв "обов'язково приїхати на Волинь".


"Я ще нагадаю, що УПА зародилася на Волині. Тому до Волині треба ставитися з повагою", - заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій.